Tanie Rozmowy


aleVoIP
Telefonia VoIP dla wymagających
Więcej o usłudze: aleVoIP

aleCentralka
Centralka telefoniczna w chmurze
Więcej o usłudze: aleCentralka

Telepremium
Numer stacjonarny bez abonamentu
Więcej o usłudze: Telepremium

VoIPdiscount
Darmowe rozmowy telefoniczne
Więcej o usłudze: VoIPdiscount

Porównaj wszystkie ceny połączeń

Telepartner Sp. z o.o.

Tanie rozmowy zapewnia firma Telepartner Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Olsztynie, przy ulicy Trylińskiego 2, w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Swoją działalność firma rozpoczęła w 2011 roku i od tamtej pory zajmuje się głównie telekomunikacją, a także hostingiem i tworzeniem stron internetowych. Dzięki usługom oferowanym przez Telepartner Sp. z o.o. każda firma, nawet najmniejsza, może korzystać z różnych zaawansowanych technologicznie rozwiązań, na które kiedyś mogły pozwolić sobie tylko duże korporacje. Decydując się na te usługi, firma ma możliwość w łatwy sposób usprawnić wewnętrzną komunikację, jak także poprawić jakość obsługi klientów. Kolejną zaletą jest oczywiście zauważalne zmniejszenie kosztów ponoszonych na usługi telekomunikacyjne.

Pierwszą z usług, które zasługują na szczególną uwagę jest usługa centralki w chmurze. Korzystając z tego rozwiązania, nie ponosimy kosztów zakupu centralki sprzętowej (trzeba mieć tylko telefony biurowe, które podłącza się do Internetu). Firma używająca centralki w chmurze ma możliwość ustawienia własnego powitania, które będzie odtwarzane dla dzwoniących klientów. Jest także możliwość stworzenia własnych reguł kierowania połączeń oraz tworzenia kolejki. Za dodatkową opłatą, można również połączyć centralkę w chmurze oferowaną przez firmę Telepartner z zewnętrzną aplikacją. Przykładowo, można to połączyć z systemem CRM, który służy do obsługi klientów. Dzięki integracji przez API, osoba rozmawiająca z klientem może bardzo szybko odnaleźć jego dane w systemie i pomóc rozwiązać sprawę, z którą dzwoni. Aby przeprowadzić integrację poprzez API, można skorzystać z usług programistów współpracujących z firmą Telepartner Sp. z o.o. lub spróbować zrobić to samodzielnie. Wszystkie informacje na temat wirtualnej centralki znajdują się na stronie www.centralkawchmurze.pl.

Inną ważną usługą, z której chętnie korzystają klienci Telepartnera, jest nagrywanie rozmów. Usługa ta zapewnia automatyczne nagrywanie wszystkich rozmów i przechowywanie ich na bezpiecznym serwerze aż przez 365 dni. W tym czasie użytkownik może w dowolnym momencie zapisać plik z nagraniem na własnym nośniku. Po upływie 365 dni, nagrania są bezpowrotnie usuwane z serwera. Więcej informacji na temat nagrywania rozmów znajduje się na stronie www.nagrywanierozmow.pl.

Bestsellerową usługą w ofercie firmy Telepartner Sp. z o.o. jest faks internetowy. Korzystając z niego oszczędzamy pieniądze na tuszu i papierze, gdyż sami decydujemy, który faks wydrukować. Aby móc korzystać z faksu przez Internet, wystarczy mieć dostęp do skrzynki mailowej. Po rejestracji w usłudze faksu, zostaje nam przypisany numer stacjonarny, z którego i na który będą wysyłane faksy. Treść faksu zostanie wysłana na skrzynkę mailową w formie wiadomości e-mail z załącznikiem w formacie PDF. Podobnie, aby wysłać faks, należy nadać maila z treścią w załączniku w odpowiednim formacie (np. PDF, doc, JPG itp.) . Więcej informacji dotyczących tej usługi można znaleźć na stronie www.otofaks.pl.

Następną usługą dostępną w bogatej ofercie firmy Telepartner Sp. z o.o. jest telekonferencja. Po rejestracji na stronie, użytkownikowi jest przypisywany stacjonarny numer telefonu w dowolnej wybranej strefie. W momencie, gdy ktoś zadzwoni na ten numer i wprowadzi prawidłowy kod PIN, będzie mógł dołączyć do telekonferencji. Korzystając z tej usługi, można prowadzić telekonferencje nawet w kilkadziesiąt osób. Aby zamówić usługę telekonferencji, należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie www.alekonferencja.pl.

Telepartner Sp. z o.o. prowadzi również współpracę z firmą Dellmont (dawniej Betamax), która to oferuje ponad 70 usług telefonii internetowej VoIP. Wśród znanych i lubianych przez użytkowników usług są: Freecall, Rynga, JustVoIP i VoipDiscount. Firma Telepartner posiada stronę internetową, poprzez którą można kupować doładowania do usług firmy Dellmont i otrzymać polską fakturę VAT. Proces zakupu doładowania jest bardzo prosty i intuicyjny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.voiponline.pl.

Telepartner Sp. z o.o., poza usługami telekomunikacyjnymi, oferuje również swoim klientom profesjonalną pomoc w tworzeniu stron internetowych, które oparte są na szablonach Wordpress. Dzięki Wordpressowi i gotowym szablonom, można w bardzo krótkim czasie mieć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. Mocnym plusem takiego rozwiązania jest również szybkie i intuicyjne dokonywanie późniejszych zmian na stronie (nie trzeba do tego zatrudniać specjalistów). Firma Telepartner oferuje również usługę późniejszej opieki nad stworzoną stroną, dzięki czemu można mieć pewność, że zawsze wszystko będzie sprawnie działać. Większa ilość informacji na temat tworzenia stron w oparciu na szablonach Wordpress widnieje na stronie www.szablonstrony.pl.

Firma Telepartner Sp. z o.o. oferuje również świetne uzupełnienie do strony internetowej, jakim jest opieka nad hostingiem i domenami. Opiekun strony, domeny i hostingu czuwa nad tym, aby wszystko zawsze działało bez zarzutu i aby nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że strona nie będzie działać. Dodatkowo, możliwa jest również pomoc w konfiguracji firmowego adresu e-mail i programów pocztowych. Więcej informacji na temat opieki nad domenami i hostingiem można znaleźć na stronie www.opiekunbiznesu.pl.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-686 Olsztyn

telefon: 22 203 40 40 (pn-pt 10:00-18:00)

strona firmy: www.telepartner.pl


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn.